Rychlý kontakt

Sídlo společnosti i provozovny:

PRIMA OUTDOOR, s.r.o.

Nové sady 593/28, Brno 60200

Mobil: +420 608 818 780

Email: prodejna@prima-outdoor.cz

Pátek dovolená !

Vážení obchodníci,

z důvodu dovolené dne 3.7. (pátek)

se nebudou v tyto dny objednávky expedovat.

Provedené objednávky od 2.7. po 11:00 budou

vyřizovány v úterý 7.7. po státním svátku.

Děkujeme za pochopení.

Tým PRIMA OUTDOOR, s.r.o.

O nás

PRIMA OUTDOOR, s.r.o. je jeden z mála výrobců spacáků v Evropě. Tvar, rozměry a každý detail spacáku z řady Classic jsou dovedeny k dokonalosti. Nesnažíme se dosáhnout nejnižší ceny, ale nejvyšší kvality za velmi dobrou cenu. Spací pytle řady CLASSIC jsou vyrobeny v České republice.

Abychom uspokojili co nejširší spektrum zákazníků, rozšířili jsme v posledních letech sortiment o spacáky, a batohy pod názvem PRIMA BASIC. Sortiment PRIMA BASIC je kvalitou a užitnými vlastnostmi srovnatelný s konkurenčními značkami nabízenými outdoorovými prodejnami na našem trhu.

Spacáky PRIMA BASIC jsou vhodné nejen k turistice a táboření od jara do podzimu, ale také pro rybáře, chataře, chalupáře aj. Zipy jsou obousměrné, všechny modely umožňují sepnutí dvou spacích pytlů dohromady. Použité izolační materiály Hollow Fiber, PrimaTherm DUVET a PrimaTherm MICRO Vás spolehlivě zahřejí v každé situaci.

Batohy PRIMA BASIC jsou výsledkem našeho hledání takového batohu, který bychom si sami pořídili. A tak postupujeme nejen u batohu, ale u všeho co děláme. Nenabízeli bychom nic, čemu sami nevěříme. Najdete zde batohy s čelním vstupem, integrovanou pláštěnkou a nastavitelným zádovým systémem. Stačí si jen vybrat.